ТОВ ТД Квадро Плюс Регулятори росту, мікродобрива та ЗЗР
+380974050460
+380954050460

ТОВ ТД Квадро Плюс, Регулятори росту, мікродобрива та ЗЗР

ТОВ «Торговий дім «Квадро Плюс» є сучасним інноваційним підприємством, створеним задля впровадження новітніх технологій в рослинництві, а саме з вирішення питань оптимізації живлення сільськогосподарських культур. Основним напрямком досягнення мети є проведення власних наукових досліджень, та плідна співпраця з провідними науковими установами України та за її межами.

Усвідомлюючи, що сьогодні українським сільгоспвиробникам доводиться оптимізувати свої витрати, керівництво «Торгового дому «Квадро Плюс» докладає усіх зусиль, щоб запропоновані технології живлення рослин, давали максимальний ефект з мінімальними затратами на гектар.

Колектив нашої компанії, який складається з кандидатів й докторів біологічних, сільськогосподарських та хімічних наук, веде постійний пошук інноваційних рішень в регулюванні росту та підживленні рослин. Спеціалісти «Торгового дому «Квадро Плюс», в тісній співпраці з провідними лабораторіями та науково-дослідними інститутами України, виконують супровід та контроль наслідків внесень препаратів, досліджують їх вплив на вегетаційні процеси.

Тільки після ретельної перевірки на ефективність та відповідність екологічним стандартам, препарати запускають у серійне виробництво. Такий підхід дає можливість впевнено гарантувати високі економічні показники агровиробникам.

ТОВ «Торговий дім «Квадро Плюс» також реалізує продукцію таких відомих світових виробників хімічної продукції, як Bayer, Du Pont, Adama, DVA Agro, Arysta, Monsanto, Nufarm, Summit Agro та Sengenta.